Logo_9_RGB.png
Українська Асоціація Аюрведа - Йога

За підтримки Посольства Індії в Україні

Офіційний сайт

1/1

Урочисте відкриття «Постійного йога-клубу» в приміщенні нової будівлі ліцею «Інтелект» на проспекті Бажана-34-А

12 жовтня 2018 року, Київ, Україна

«Постійний клуб йоги» в приміщенні  ліцею «Інтелект» на проспекті «Бажана-34-А» було відкрито послом Індії в Україні Й. В. Манодж Кумаром Бхарті.

Ліцей «Інтелект» був відкритий мером Києва Віталієм Кличком, він назвав його єдиною і неповторною "Інтелектуальною школою" в Україні!!

«Йога-клуб» був створений за активної ініціативи містера Арнаба Ройчурамоні з «Інституту сердечності» Раджа-Йоги в Україні.

Було оголошено, що «Інтелект» стане «зразком» і «базою» для навчання дітей, вчителів та батьків для всієї України в області Йоги і Аюрведи, масштабне планування буде виконано і незабаром буде реалізовано для того, щоб зробити це чудове благородне підприємство великим успіхом для поліпшення здоров'я для морального і фізичного розвитку в країні.

UAAY (Українська асоціація аюрведи-йоги) також погодилася з пропозицією посла Маноджа Кумара Бхарті під час цього заходу, впровадити регулярні семінари і навчальні програми по Аюрведі для дітей ліцею, щоб вони знали про велику перевагу Аюрведи для підтримки хорошого здоров'я природним чином!

Немає сумнівів в тому, що міністерство AYUSH Індії буде надавати велику допомогу і направляти нас в цьому підприємстві на довгостроковій основі в цій благородній справі.

Logo_9_RGB.png

Громадська організація 

"Українська асоціація аюрведа-йога"

Україна, м. Київ, 04208, просп. Василя Порика, 9.

Ел. пошта: contact@uaay.org

Тел: +38 (098)-886-93-67; +38 (063)-862-49-38

  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Українська Асоціація Аюрведа-Йога 2018 @ Всі права захищені