UA

Logo_9_RGB.png
Украинская Ассоциация Аюрведа - Йога

При поддержке Посольства Индии в Украине

Официальный сайт
Logo_9_RGB.png
Українська Асоціація Аюрведа - Йога

За підтримки Посольства Індії в Україні

Офіційний сайт

1/1

Аюрведичний семінар за підтримки Міністерства АЮШ і Посольства Індії в Україні у співпраці з «Ananta Medicare»,

28 березня 2018, Київ, Україна

Посольство Індії в Україні спільно з «Ananta Medicare» провело 28 березня 2018 року в Києві семінар «АЮРВЕДА», щоб оцінити масштаб і силу Аюрведи в Україні. У семінарі взяли участь близько 300 осіб, в тому числі урядові високопосадовці, аюрведичні центри в Україні, медичні працівники в Аюрведі, компанії, що займаються продуктами Аюрведи, люди, які цікавляться аюрведою, і два експерти по Аюрведі високого рівня з Індії «АЮШ». Семінар відкрив посол Й. В. Манодж Кумар Бхарті.
Посол Манодж Бхарті в своєму зверненні звернув увагу на комплексний підхід до медицини Аюрведи і цілий ряд аюрведичних методів лікування, які ефективні для лікування поширених хронічних захворювань, а також для профілактики і пропаганди здорового способу життя. Посол додав: «Аюрведа - це стародавня, перевірена часом індійська система медицини і охорони здоров'я з документованою історією використання протягом 3000 років, підкреслює необхідність підтримки балансу в фізичному, фізіологічному, психологічному, духовному і соціальному аспектах особистості." Посол підкреслив важливість просування і включення Аюрведи в систему освіти в Україні. Він закликав місцеву владу визнати аюрведичну медичну систему в системі охорони здоров'я України та дозволити імпорт аюрведичних ліків до України.
Пані Ольга Богомолець, голова Комітету з питань охорони здоров'я при Верховній Раді України, виступаючи на засіданні, високо оцінила староіндійську медичну систему Аюрведи. Вона висловила готовність працювати з Індією в галузі природничих та альтернативних ліків. Вона також високо оцінює гуманітарну допомогу, яку вони надають урядом Індії Україні у вигляді сироваток.
Аюрведичні експерти з AYUSH Індія в своїх виступах на цьому заході обговорили можливості двостороннього співробітництва в просуванні Аюрведи, освітніх курсів і професій в Україні. Вони повідомили, що виробничі компанії аюрведичних ліків регулюються в Індії відповідно до Закону про лікарські засоби і косметику, а GMP є обов'язковим. Деякі індійські компанії також отримали сертифікацію ВООЗ-GMP та експортують аюрведичні продукти в багато країн.

Logo_9_RGB.png

Громадська організація 

"Українська асоціація аюрведа-йога"

Україна, м. Київ, 04208, просп. Василя Порика, 9.

Ел. пошта: contact@uaay.org

Тел: +38 (098)-886-93-67; +38 (063)-862-49-38

  • Facebook - Grey Circle
  • G+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Українська Асоціація Аюрведа-Йога 2018 @ Всі права захищені